Yurtbank Egebank 2019

Egebank Off Shore ve Yurtbank Off Shore’da paraları batan mudiler artık doğrudan mahkemelere başvurarak kalan mevduatlarını faizi ile birlikte geri alabilmektedirler.

Daha önce dava açarak Egebank, Yurtbank Off shore hesaplarla ilgili dava açarak bu davaları kazanan mudiler 10 sene içinde ikinci bir dava daha açarak, mahkemeden aldıkları faiz nedeni ile karşılanmayan zararlarının tazmini için ikici bir dava daha açarak aşkın zarar (munzam zarar) tazminatı alabilirler.

Aşağıdaki formu doldurarak Egebank ve Yurtbank’ta kalan mevduat veya Offshore hesaplarınızla ilgili bilgi alabilirsiniz.

Sormak istediğiniz hususları ek bilgiler kısmına yazabilirsiniz. Yoğunluk durumuna göre cevap süresi uzayabilmektedir. Şayet cevap alamadıysanız, bizi arayabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi almak veya dava ve işlemlerinizde bizden yardım almak için bizi +90 212 660 49 00 arayabilir veya info@kocaersoz.com email atabilir veya 0543 449 49 00 numaralı whatsapp hattımızdan sorularınızı sorabilirsiniz.

SON DÖNEMDE OFFSHORE DAVALARLA İLGİLİ ALMIŞ OLDUĞUMUZ İSTİNAF MAHKEMESİ KARARLARI İÇİN BÜROMUZDAN BİLGİ ALABİLİRSİNİZ.

 

Off Shore davalarla ilgili diğer yazılara ulaşmak için lütfen tıklayınız

Off Shore Dava ve İşlemleri Formu

* (Yıldız) ile işaretlenmiş alanların doldurulması zorunludur.

Hesabın Bulundugu Banka: * EgebankYurtbankSümerbankİmar Bankasi (İmar Bankasi ile ilgili iflas süreci söz konusu olduğu için, ancak iflas masasina kayit islemleri mümkündür.)

Hesap tipi: TRYUSDEUREgebank A.Ş ve Yurtbank A.Ş önce Sümerbank ve sonrasında OYAK Bank’a devredilmiştir, OYAK Bank ise hisse devir sözleşmesi ile ING Bank’a devredilmiştir. Egebank ve Yurtbank’ın Off Shore bankalarında paraları batan kişiler mahkemelere başvurarak paralarını faizi ile birlikte geri alabilmektedir. Tavsiyemiz Egebank Off Shore ve Yurtbank Security Off Shore’da paraları batan mudilerin gecikmeksizin yargı yoluna başvurarak dava açmalarıdır. Ayrıntılı bilgi için +90 212 660 49 00 numarasından büromuzu arayabilirsiniz.