Toplu koltukta Ekibimiz

Koca & Ersöz Hukuk Bürosu / Anwaltskanzlei İstanbul Beyoğlu ve Almanya’da Mannheim ve Berlin ofislerinde faaliyet göstermektedir. Büromuzun kurucuları Avukat Melis Ersöz, M.A. (İstanbul Barosu, Karlsruhe Barosu) ve Avukat Serhat Koca’dır (İstanbul Barosu).

Amacımız, uzmanlık alanlarımız dâhilinde müvekkillerimizin tüm iş ve süreçlerinin, soru, sorun ve ihtilaflarının özelliklerini gözeterek hukuki çözümleri açık ve yalın şekilde tespit etmek ve bu çözümleri gerekli yer ve zamanda uygulamaktır. 

Bu amacımızı gerçekleştirmek için, müvekkillerimizin yapısal ve sektörel özelliklerine göz önüne alarak çalışmaktayız. Uluslararası mesleki ve akademik katılım ve paylaşım çerçevesinde, İngilizce ve Almanca dillerinde mesleki düzeyde hizmet sağlayarak; çağdaş bir uygulamanın gerektirdiği en ileri ve verimli bilişim olanaklarını etkin olarak kullanmaktayız.

Mensubu olduğumuz akademik camiadaki bağlantılarımız aracılığı ile her alanda yetkili akademisyenlerden kolayca mütalaa ve danışmanlık almaktayız.

Büromuz İstanbul Alman Başkonsolosluğu Güven Avukatları Listesinde kayıtlı ve başta Almanya, Avusturya, İsviçre, Belçika, Hollanda olmak üzere Avrupa’nın birçok yerinde kooperasyon partnerleriyle işbirliği yapmaktayız.

Koca & Ersöz Hukuk Bürosu / Anwaltskanzlei