Boşanma davanızda, boşanma avukatı olarak yanınızdayız.

Türkiye’de boşanmak istiyorsanız, Aile Mahkemesinde dava açmak zorundasınız. Türkiye’de boşanma farklı sebeplerle gerçekleşebilir. Anlaşmalı veya çekişmeli boşanma olabilir. İki durumda da boşanma avukatı olarak etkin hukuki desteğimiz ile yanınızdayız. Türkiye’de boşanma işlemleri ve boşanmanın kanuni gereklilikleri noktasında çözüm sunmaktayız.

Etkin hukuki destek olarak yanınızdayız

Aile Mahkemesine gitmeden veya anlaşmalı boşanma protokolü yapmadan önce, sizin için boşanma ile ilgili sorularınıza tam bir netlik getirmekteyiz. Boşanma avukatı olarak bizler size kapsamlı danışmanlık sunuyor ve sizin haklarınızı en iyi şekilde koruyarak boşanmanızı mümkün kılıyoruz. Sadece boşanma davası öncesi değil, ayrıca boşanma davasının başından sonuna kadar sizi mahkemede temsil ediyoruz.

Sizi çekişmeli boşanma davalarınızda da temsil etmekteyiz

Türkiye’de boşanma avukatı olarak boşanma davalarının çoğu zaman anlaşmalı değil, çekişmeli olduğunu söyleyebiliriz. Zira Türkiye’deki hukuki durum karmaşıklaştıkça, davacının evliliğin bitmesi noktasında davalının kusurlu olduğunu ispat etmesi gerekir.