Şirketler ve Ticaret Hukuku
Ticari sözleşmelerin hazırlanması, Şirket ana sözleşmesi hazırlanması, Şirket kuruluşuyla ilgili belgelerin hazırlanması, Şirket tasfiye işlemlerinin yürütülmesi, Şirket adına resmi kurumlara gerekli başvuruların yapılması, Ticari görüşmeler ve uzlaşma, Bayilik ve Acentelik sözleşmeleri, Şube ve irtibat bürosu açılışı yapma.

Almanya’da Yatırım ve Şirketler Kuruluşu

Almanya’da yatırım yapmak veya şube kurmak isteyen şirketler ve kişiler için; Almanya’da şirket kuruluşu ve şirketlerin yöneticileri ve şirket çalışanlarının oturum işlemleri konularında İstanbul ve Berlin bürolarımız üzerinden Almanya genelinde hizmet vermekteyiz

Sözleşmeler Hukuku​​​​
Kira sözleşmesi, Kefalet Sözleşmesi, Satım Sözleşmesi, Eser Sözleşmesi, İş Sözleşmesi, Bağışlama Sözleşmesi, İnşaat Sözleşmesi, Arsa Payı Karşılığı İnşaat Sözleşmesi ve sair sözleşmelerin hazırlanması, Sözleşmesel uyuşmazlıkların çözümü.

​Miras Hukuku
Miras Hukukunda danışmanlık ve davaların takibi, Mirasın tespiti, Vasiyetname ve Miras Sözleşmesi hazırlanması, revize edilmesi, Mirasçılık belgesi (Veraset ilamı) çıkarılması, Ortaklığın Giderilmesi ve Muhdesat Davaları, Miras Taksim Sözleşmesi, Mirasın İntikali, Mirasın reddi, Tapu iptal ve tescil davaları konularında hizmet vermekteyiz.

Almanya ve Yurtdışında Miras tespiti ve intikali

Başta tüm Almanya ve Avrupa genelinde miras hakları konusunda araştırmaların yapılması, kalan mirasın ve mirasçılık durumunun tespiti, Almanya’daki tapuların ve bankalardaki mevduatların Türkiye’deki mirasçılara intikali, mirasın talep edilmesi ve reddi gibi alanlarda İstanbul ve Berlin bürolarımız üzerinden Almanya genelinde danışmanlık ve avukatlık hizmeti vermekteyiz.

Banka ve Off Shore Davaları

Ege Bank ve Yurt Bank Off Shore bankalarında paraları kalan mudiler adına hukuki süreçlerin yürütülmesi, davaların açılması ve takibi ile kalan paraların tahsilat aşamalarında hizmet vermekteyiz.

Enerji Hukuku
Yenilenebilir Enerji, EPC Sözleşmeleri, 1 MW’ye kadar lisanssız elektrik üretim sürecinde danışmanlık, Enerji tesislerinin alımı ve satımı, Enerji şirketlerinin kuruluşu, Vergisel anlamda destek, Enerji şirket müdürleri ve çalışanlarının çalışma izinlerinin alınması.

Uluslararası Hukuk
Yabancı mahkeme kararlarının tanınması ve tenfizi, Yabancı dilde sözleşmeler hazırlama, Yabancı adına kamu kurum ve kuruluşlarında başvuru ve takip işlemlerinin icrası.

​Gayrimenkul Hukuku
Gayrimenkul alım-satım ve kira sözleşmeleri, Elatmanın önlenmesi davası, Tapu İptal ve Tescil davaları, Yabancı gerçek ve tüzel kişilerin Türkiye’de gayrimenkul edinmesi, Edinilmek istenen taşınmaza ilişkin resmi kurumlarda araştırma yapılması, Taşınmaz üzerinde irtifak ve rehin hakkı tesisi, Mimari projenin düzeltilmesi ve değiştirilmesi davaları, Teminat amacıyla taşınmaz devri sözleşmelerinin hazırlanması.

Sorularınız için lütfen aşağıdaki formu doldurun.

Avukatlık veya danışmanlık hizmeti hakkında bilgi almak için; aşağıdaki formu doldurabilir, info@kocaersoz.com adresine email atabilir veya +90 212 660 49 00 numarasından bizi arayabilirisiniz.

İletişim Tercihiniz: *